Inżynier Utrzymania Ruchu, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plAntal - Inżynier Utrzymania Ruchu

Oferta archiwalna

Antal Engineering & Operations

Inżynier Utrzymania Ruchu

Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki. Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

W związku z nowymi, licznymi inwestycjami oraz ciągłym rozwojem kluczowego zakładu produkcyjnego - poszukujemy inżynierów utrzymania ruchu, chętnych do wykorzystania oraz poszerzenia swoich zawodowych doświadczeń w realizacji projektów dla światowego lidera w branży automotive.

Stanowisko

Kluczowe zadania:

  • Wsparcie w procesie tworzenia systemu zarządzania planowym utrzymaniem ruchu
  • Wykonywanie prac konserwacyjnych i przeglądów maszyn/systemów produkcyjnych oraz instalacji infrastruktury
  • Udział w projektach dotyczących usprawniania parku maszynowego i instalacji towarzyszących
  • Udział w projektach modernizacyjnych i usprawniających procesy produkcyjne
  • Zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i robotów produkcyjnych
  • Diagnozowanie usterek
  • Wprowadzanie zmian w sterownikach maszyn i robotów
  • Dokonywanie napraw interwencyjnych i prewencyjnych
  • Okresowe przeglądy maszyn i urządzeń
  • Zarządzanie częściami zamiennymi
  • Zarządzanie dokumentacją techniczną
  • Poprawne wypełnienie zlecenia interwencji UR po wykonaniu zlecenia
  • Planowanie prac związanych z remontami linii produkcyjnych

Wymagania

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane jedno z: automatyka i robotyka, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych, pneumatycznych, rysunków mechaniki maszyn i urządzeń i posługiwania się dokumentacją techniczną
  • Umiejętność posługiwania się środowiskiem: MS Office
  • Znajomość zagadnień związanych z układami sterowania opartymi o: sterowniki PLC, systemy SCADA/HMI
  • Uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność i kreatywność
  • 3-letniego doświadczenia w dziale Utrzymania Ruchu w firmie produkcyjnej
  • Umiejętności diagnozowania i programowania sterowników Siemens
  • Znajomości zagadnień z zakresu elektroniki, hydrauliki i pneumatyki
  • Umiejętność programowania sterowników PLC i napędów
  • Znajomość funkcjonowania maszyn i urządzeń

Co oferujemy

Nasz klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w firmie o międzynarodowych standardach
  • Przyjazną atmosferę oraz pracę w zespole ludzi z pasją
  • Rozwój w branży automotive w jednej z najbardziej prestiżowych marek branży
  • Czynny udział w nowej inwestycji Grupy
  • Opiekę medyczną, dofinansowanie do Kart Multisport oraz pakiet świadczeń socjalnych