Inżynier / Technolog Procesu Produkcyjnego, Słupsk - oferta pracy - GoldenLine.plAlten Polska Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Inżynier / Technolog Procesu Produkcyjnego

Lokalizacja
Słupsk
Pracodawca
Alten Polska Sp. z o.o.
Dodano
15.06.2021

Dlaczego My?

Dołącz do ALTEN – globalnego lidera usług IT i inżynieryjnych, obecnego w 28 krajach na całym świecie i zatrudniającego ponad 37 000 osób. Tworzymy zaawansowane systemy informatyczne, rozwijamy medycynę, automatykę przemysłową, projektujemy i budujemy najnowocześniejsze samoloty, pociągi, pojazdy elektryczne i autonomiczne, a nawet rakiety kosmiczne.

Zostaliśmy wyróżnieni tytułem Najlepsze Miejsca Pracy Polska 2021 oraz nagrodą „Rzecznik Standardu Etyki”, przyznawaną przez United Nations Global Compact Network Poland.

Twoje zadania

  • zapewnienie prawidłowego wdrożenia technologii dla nowych wyrobów
  • nadzór nad wprowadzanymi zmianami technologicznymi
  • prowadzenie projektów związanych z usprawnieniami procesów produkcyjnych
  • rozwiązywanie bieżących problemów związanych z procesem technologicznym
  • tworzenie i analiza dokumentacji procesu produkcji
  • wspieranie zespołu produkcji w celu terminowej realizacji zleceń, zgodnie ze standardami jakościowymi oraz założonymi wskaźnikami KPI
  • udział w tworzeniu strategii produkcyjnej firmy
  • zarządzanie zmianą inżynieryjną

Nasze wymagania

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomości pakietu MS Office w szczególności Excela

Oferujemy

  • Długofalową współpracę i ciągłe możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne formy współpracy (B2B, UoP itd.)
  • Pakiet benefitów (Multisport, MyBenefit, Medicover)
  • Możliwość certyfikacji i szkoleń
  • Pakiet i wsparcie relokacyjne, w przypadku zmiany miejsca zamieszkania

Podczas pandemii rekrutacja odbywa się w trybie zdalnym!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej zgody:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnej i przyszłej rekrutacji przez firmę ALTEN Polska Spółka z o.o., ul Pańska 73, 00-834 Warszawa, (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych)).