Inżynier Sprzedaży, - oferta pracy - GoldenLine.plFesto - Inżynier Sprzedaży

Jesteśmy liderem w branży automatyki i pneumatyki przemysłowej. Zatrudniamy ponad
18 000 pracowników i posiadamy kilkaset lokalizacji na wszystkich kontynentach.

W związku z intensywnym rozwojem w Polsce poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Sprzedaży

Region: lubelskie

Opis stanowiska:

  • realizacja uzgodnionego planu sprzedaży przez sprzedaż rozwiązań Festo (automatyka przemysłowa i automatyzacja procesów)
  • budowa relacji handlowych w klientami, doradztwo techniczne
  • ustalanie warunków handlowych i uczestnictwo w realizacji projektów sprzedażowych

Wymagania:

  • bardzo dobre umiejętności interpersonalne
  • minimum 2 lata doświadczenia w obszarze automatyzacji procesów przemysłowych
  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka przemysłowa, inżynieria procesowa lub pokrewne)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia (samochód, laptop, telefon)
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz bogaty pakiet socjalny
  • możliwość osobistego rozwoju
  • pracę w trybie home office

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie CV za pomocą

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.