Inżynier spawalnik (m/k), Poznań, Polska - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Inżynier spawalnik (m/k)

Archive offer

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Dla naszego klienta, firmy z branży inżynieryjno-produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier spawalnik (m/k)

Work place: Poznań, Polska

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000knGkBQAU

Obowiązki:
  • nadzorowanie, kontrola poprawności i realizacja procesów spawalniczych,
  • doskonalenie procesów spawalniczych oraz opracowywanie i wdrażanie nowych technologii spawania,
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją spawalniczą (m.in. instrukcje technologiczne WPS, WPQR, kontrola przebiegu spawania, protokoły badań jakości złączy spawanych),
  • współpraca z zewnętrznymi jednostkami spawalniczymi (TUV, UDT) oraz prowadzenie ewidencji spawaczy oraz nadzorowanie ich zatrudnienia w zakresie posiadanych uprawnień (weryfikacja wymaganych oraz posiadanych uprawnień spawalniczych),
  • ścisła współpraca z działem technicznym i produkcji w zakresie spawalnictwa.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • min. 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość j. angielskiego będzie atutem,
  • międzynarodowym certyfikat inżyniera spawalnika IWE (EWE) - warunek konieczny,
  • umiejętność czytania dokumentacji oraz rysunków technicznych,
  • znajomość normy PN-EN ISO 3834, PN-EN 1090 oraz PN-EN 15085,
  • znajomość komputera (Ms Office), mile widziana znajomość programu AutoCad.
Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia w strukturach międzynarodowej firmy na umowę o pracę (umowa próba 3 miesiące, docelowo na czas nieokreślony),
  • pracę w systemie jednozmianowym w firmie zlokalizowanej w Poznaniu (możliwy dojazd komunikacją miejską),
  • samodzielne stanowisko umożliwiające wdrażanie własnych pomysłów,
  • rynkowe wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji i uzyskiwanych wyników pracy,,
  • pakiet benefitów dla pracownika m.in. dofinansowanie wypoczynku, karty Multisport itp).

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl