Inżynier /Manager Sprzedaży Mebli Metalowych, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plPROMAG - Inżynier /Manager Sprzedaży Mebli Metalowych

Archive offer

PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od prawie 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsługą na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem, obecnie do naszego zespołu, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier /Manager Sprzedaży Mebli Metalowych

Miejsce pracy: Poznań

Numer ref.: ISMEB/2019

Stanąłeś przed brakiem możliwości dalszego rozwoju?

To oferta idealna dla Ciebie, dajemy realną możliwość szybkiego rozwoju osobistego w zakresie umiejętności technicznych jak i kompetencji miękkich.

Dołącz do nas i pracuj z najlepszymi!

Zadania:

  • wsparcie przedstawicieli handlowych w codziennych negocjacjach
  • pozyskiwanie Klientów w Polsce i na rynkach zagranicznych (meble metalowe)
  • współrealizacja planów sprzedażowych
  • doradztwo techniczne w doborze produktów
  • współpraca z produkcją w obszarze projektów sprzedażowych i rozwojowych
  • ciągłe doskonalenie wiedzy i umiejętności technicznych związanych z przydzielonym zakresem produktów
  • wyszukiwanie u Klientów nowych obszarów sprzedaży
  • rozwój rynku, poszukiwanie nowych kierunków rozwoju produktów

Nasze oczekiwania:

  • minimum 3 letnie, poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej (branża mebli metalowych będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
  • umiejętność prezentacji produktów i rozwiązań technicznych
  • duża motywacja oraz determinacja w dążeniu do celu
  • wysoka dojrzałość biznesowa oraz samodzielność
  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe – średnio kilka razy w miesiącu)
  • prawo jazdy kat. B

Oferta:

  • firma o ogólnopolskim zasięgu i stabilnej pozycji na rynku
  • przyjazna atmosfera i warunki pracy
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • szkolenia i rozwój osobisty
  • wsparcie ze strony zespołu profesjonalistów
  • wyjazdy integracyjne
  • pakiet socjalny: bony na święta, nagrody jubileuszowe
  • dofinansowanie obiadów w firmowej stołówce
  • prywatna opieka medyczna Medicover
  • ubezpieczenie na życie
  • karta Multisport, wspieranie inicjatyw sportowych

Zgłoszenia zawierające CV i list motywacyjny wraz z  podaniem nr ref. prosimy przesyłać
za pomocąprzycisku APLIKUJ TERAZ

ZNAJDŹ NAS:

opisopisopisopis

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.)