Inżynier lub Kierownik projektu - Project Manager - branża fit-out

Firma projektowo - wykonawcza z branży fit-out zatrudni do swojego zespołu: Kierownika Projektów fit-out.

Rodzaj inwestycji: realizacja wnętrz biur i obiektów komercyjnych, od stworzenia koncepcji do wdrożenia i finalizacji.

Zadania:

  • Ustalanie harmonogramu robót,
  • Nadzór nad poprawnością wykonywanych robót,
  • Nadzór nad pracownikami na podległej budowie,
  • Kontraktacja, nadzór i rozliczenie podwykonawców,
  • Udział w procesach odbiorowych z zamawiającym oraz z podwykonawcami.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Project Managera i znajomość branży fit-out,
  • Wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo,
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Gwarantujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie kontraktu B2b (preferowane) lub UoP,
  • Pracę bez delegacji,
  • Elastyczny czas pracy (praca rozliczana na podstawie efektów pracy, a nie godzin spędzonych w biurze czy na budowie),
  • Prywatna opieka medyczna, system My Benefit oraz samochód służbowy (po okresie próbnym),
  • Ewentualne nadgodziny (powyżej 8 godz.) dodatkowo płatne.

Wszystkie osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji proszę o aplikację za pomocą formularza wraz z załączonym CV. W przypadku pytań możliwy kontakt telefoniczny pod numerem 530-685-868 (Kasia) lub e-mail km@pracownicybudowlani.pl

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 18 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 6 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 3 lat pomogliśmy 2158 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Kierownik / Koordynator

Cały etat

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne