Inżynier Jakości, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plMM Packing - Inżynier Jakości

Oferta archiwalna

Firma MMP Neupack Polska,
lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych,
w związku z intensywnym rozwojem organizacji,
poszukuje osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych oraz produktów pod kątem jakościowym;
  • Inicjowanie i prowadzenie projektów jakościowych;
  • Prowadzenie procesu reklamacyjnego z klientem (w tym bezpośredni kontakt z klientami o zasięgu globalnym);
  • Nadzór nad dokumentacją jakościową.

Profil kandydata:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: inżynieria przemysłowa, elektryczna, mechaniczna, budowlana;
  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku  w firmie produkcyjnej;
  • Umiejętność obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym, na poziomie co najmniej B2;
  • Zaawansowana znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Sumienność, dokładność,  gotowość do zmian;

Oferujemy:

  • Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej branży, należącej do globalnego koncernu Mayr-Melnhof Packaging;
  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat, docelowo na czas nieokreślony, wynagrodzenie zawsze na czas);
  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji (m.in. szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie studiów);

Bogaty zestaw premii i benefitów:

  • premia roczna, premie specjalne, funkcyjne, za polecenie pracownika w ramach Programu Rekomendacji,
  • świadczenia z ZFŚS (dofinansowanie wypoczynku, wyprawka szkolna, świadczenia celowe, okolicznościowe),
  • pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
  • pakiet medyczny dla pracownika oraz członków rodziny,
  • karta Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe na życie,
  • darmowa kawa, soki, przekąski.