Inżynier ds. kosztów produktu - Elektronika, Częstochowa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Inżynier ds. kosztów produktu - Elektronika

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Inżynier ds. kosztów produktu - Elektronika

Miejsce pracy: Częstochowa

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie kalkulacji kosztów produktu w ramach przygotowania oferty cenowej dla klienta;
  • Uczestniczenie w negocjacjach z klientem: dyskusja struktury kosztów;
  • Definiowanie założeń dla celów przeprowadzania kalkulacji kosztów produktu w ramach przygotowania oferty cenowej dla klienta, oraz w kontekście dyskusji kosztów w klientem;
  • Analityczna ocena kosztów produktów (od fazy koncepcji do realizacji projektu ) dla osiągnięcia optymalnych kosztów projektu;
  • Poszukiwanie rozwiązań alternatywnych (funkcja/technologia)  z punktu widzenia kosztów dla żądanych produktów aby osiągnąć cel kosztowy. Przedstawianie propozycji rozwiązań do działów R&D i kontrolingu;
  • Identyfikacja możliwych optymalizacji technicznego podejścia oraz potencjalnych oszczędności, a także podejmowanie i nadzorowanie odpowiednich środków dla optymalizacji kosztów projektowanych produktów w ramach całościowego aspektu kosztów;
  • Przygotowywanie i realizacja szkoleń dla Inżynierów ds. Kosztów w ramach dywizji  oraz partnerów z  działów współpracujących.
  • Reprezentowanie dywizji w zespołach eksperckich w grupie korporacyjnej Inżynierii;
  • Budowanie i utrzymywania bazy danych związanych z prowadzoną działalnością.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe;
  • Minimum 3 lata doświadczenia zawodowego w porównywalnym obszarze (np. działy R&D, inżynierowie  produktu lub sprzedaży);
  • Gotowość do zdobywania wiedzy w zakresie kalkulacji kosztów i finansów;
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami;
  • Chęć nieustannego własnego rozwoju i samodzielne zdobywanie wiedzy;
  • Zdolności analityczne, zorientowanie na poszukiwanie rozwiązań, samodzielne wykonywanie powierzonych zadań;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Zdolności interpersonalne, umiejętności pracy w  międzynarodowym zespole;
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.

Oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę oraz międzynarodowe środowisko pracy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet socjalny, system zniżk na towary i usłgi;
  • Elastyczne godziny pracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania.