INŻYNIER BUDOWY, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plZRUG - INŻYNIER BUDOWY

ZRUG Spółka z o.o. jest firmą budowlaną z tradycjami sięgającymi lat 70-tych ubiegłego wieku. Oferujemy kompleksową realizację inwestycji w obszarach takich jak gaz ziemny, ropa naftowa, paliwa, instalacje przemysłowe, ciepłownictwo oraz ochrona środowiska. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

INŻYNIER BUDOWY

Miejsce pracy: Poznań

Region: wielkopolskie

Opis stanowiska:

  • weryfikacja dokumentacji technicznej
  • koordynowanie robót wykonywanych przez podwykonawców
  • kontrola jakości i terminowości wykonanych prac oraz ich odbiór
  • nadzorowanie zużycia materiałów zgodnie z limitem materiałowym i budżetem budowy
  • nadzorowanie prac podległych pracowników
  • bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy, przedstawicielami Zamawiającego i Nadzoru

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w realizacji instalacji i sieci gazowych
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (budownictwo, instalacje sanitarne)
  • zdobyta wiedza techniczna w zakresie robót budowlanych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • mile widziana znajomośc programu AutoCad
  • prawo jazdy kat. B
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i naukę
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • dyspozycyjność, dokładność, cierpliwość, skrupulatność i terminowość  w realizacji działań
  • wysokie umiejętności interpersonalne, komunikatywność

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego  (kursy, szkolenia, dofinansowanie studiów podyplomowych)
  • zatrudnienie w oparciu o różne formy zatrudnienia
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • telefon komórkowy , komputer, samochód do celów służbowych
  • pakiet socjalny (ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie aplikacji (CV , list motywacyjny) za pomocą APLIKUJ TERAZ

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez „ZRUG” Spółka z o.o. z siedzibą w Poznaniu (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).