Inżynier Budowy - Projektant, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plForpos Sp. z o.o. - Inżynier Budowy - Projektant

Oferta archiwalna

Forpos Sp. z o.o.

Ciesząca się dobrą renomą firma budowlana, specjalizująca się w produkcji i montażu konstrukcji stalowych i ślusarce wykończeniowej dla dużych obiektów handlowych, biurowych, mieszkalnych, zatrudni na stanowisko

Inżynier Budowy - Projektant

Miasto: Warszawa

Region: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Inżynier Budowy Obowiązki:
  • Projektowanie detali i wykonywanie rysunków warsztatowych
  • Zamawianie materiałów i zlecanie usług niezbędnych do realizacji budowy
  • Kierowanie budową i nadzór nad jakością robót zgodnie z harmonogramem
  • Koordynacja prac podwykonawców i sił własnych na budowie
  • Ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu przygotowanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania

  • Umiejętność projektowania w AutoCad
  • Doświadczenie w pełnieniu funkcji inżyniera budowy
  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku budownictwo
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego
Pożądane cechy:
  • Kreatywność
  • Komunikatywność
  • Dyplomacja
  • Asertywność

Oferujemy

Oferujemy odpowiedzialną ale twórczą pracę w miłym zespole i przyjaznej atmosferze.
Miejsce pracy: biuro w Zielonce (powiat wołomiński) oraz miejsca prowadzonych budów (mazowieckie)
Wymagane CV ze zdjęciem

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.