Inżynier Automatyk (m/k), Częstochowa, Bełchatów, Radomsko, Piotrków Trybunalski - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Inżynier Automatyk (m/k)

Inżynier Automatyk (m/k)

Added: 08.12.2021

City/town: Częstochowa, Bełchatów, Radomsko, Piotrków Trybunalski

Province: łódzkie

Ogłoszenie wygasa za !

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Częstochowa, Bełchatów, Radomsko, Piotrków Trybunalski

Region:Łódzkie

Numer ref.: a0t6N000000AgAkQAK

Obowiązki:
  • analizowanie i modyfikowanie systemów informatyki przemysłowej,
  • utrzymanie sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania,
  • programowanie sterowników,
  • minimalizowanie przestojów produkcyjnych,
  • diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn, wykonywanie i nadzór nad wykonywaniem napraw,
  • diagnostyka problemów i zmiany programowe w programach sterowników PLC,
  • konserwacja, diagnoza i naprawa elementów rozdzielni MCC i szaf MCP - wymiana uszkodzonych elementów, dodawanie nowych urządzeń, adresowanie itp.,
  • wsparcie w rozwoju systemów SCADA - drobne prace programistyczne, dodawanie nowych danych do śledzenia, rozwój systemów inwentaryzacji i diagnostyki urządzeń,
  • konsultacje w sprawie nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych,
  • zakup części zamiennych i innych materiałów niezbędnych do właściwego funkcjonowania elementów automatyki.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: automatyka, informatyka oraz pokrewne),
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu sterowników Allen Bradley,
  • znajomość systemów SCADA,
  • umiejętność samodzielnego uczenia się oraz chęć do stałego rozwoju,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • miejsce pracy: Kleszczów.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, nadal pracuje w Trenkwalder
4.0
  • 4.0
    Salary
  • 3.0
    Development opportunities
  • 3.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2021.01.18

Super firma dla osób, które chcą poszybować do innych firm zewnętrznych

Pros
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej przy niektórych projektach, szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych, wsparcie między regionami, wsparcie techniczne IT,
Cons
  • brak możliwości rozwoju, rozbudowana biurokracja,
Tips for the employer

Od pewnego czasu istnieje w firmie wrażenie, że pracodawca przestał intarersować się personelem niższego i średniego szczebla. Pracownicy zostali pozostawieni sami sobie.