Inżynier Automatyk (m/k), Częstochowa, Bełchatów, Radomsko, Piotrków Trybunalski - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Inżynier Automatyk (m/k)

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Inżynier Automatyk (m/k)

Work place: Częstochowa, Bełchatów, Radomsko, Piotrków Trybunalski

Region:Łódzkie

Numer ref.: a0t6N000000AgAkQAK

Obowiązki:
  • analizowanie i modyfikowanie systemów informatyki przemysłowej,
  • utrzymanie sprawności linii technologicznych i maszyn produkcyjnych w zakresie układów elektrycznych i automatycznego sterowania,
  • programowanie sterowników,
  • minimalizowanie przestojów produkcyjnych,
  • diagnozowanie usterek, zabezpieczanie skutków awarii, ustalanie ich przyczyn, wykonywanie i nadzór nad wykonywaniem napraw,
  • diagnostyka problemów i zmiany programowe w programach sterowników PLC,
  • konserwacja, diagnoza i naprawa elementów rozdzielni MCC i szaf MCP - wymiana uszkodzonych elementów, dodawanie nowych urządzeń, adresowanie itp.,
  • wsparcie w rozwoju systemów SCADA - drobne prace programistyczne, dodawanie nowych danych do śledzenia, rozwój systemów inwentaryzacji i diagnostyki urządzeń,
  • konsultacje w sprawie nowych uruchomień, procesów technologicznych i prac inwestycyjnych,
  • zakup części zamiennych i innych materiałów niezbędnych do właściwego funkcjonowania elementów automatyki.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: automatyka, informatyka oraz pokrewne),
  • mile widziane doświadczenie w programowaniu sterowników Allen Bradley,
  • znajomość systemów SCADA,
  • umiejętność samodzielnego uczenia się oraz chęć do stałego rozwoju,
  • dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • dużą samodzielność w działaniu,
  • pracę w międzynarodowym środowisku, w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • bardzo dobrą atmosferę i komfortowe warunki pracy,
  • miejsce pracy: Kleszczów.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl