HYDRAULIK! Praca na terenie Niemiec północnych m/k/d, Bremen, Hamburg - oferta pracy - GoldenLine.plmoderne zeitarbeit Personalmanagement GmbH - {{offer.position}

Archive offer

HYDRAULIK! Praca na terenie Niemiec północnych m/k/d

Wynagrodzenie
2200 - 2700 netto
Lokalizacja
Bremen, Hamburg
Pracodawca
moderne zeitarbeit Personalmanagement GmbH
Dodano
26.11.2021

✔ Czego możesz się spodziewać:
• Zarobki od 2200 do 2700 € netto
• Do 30 dni urlopu
• Roczne płatności specjalne (premia świąteczna i urlopowa)
• Wysokiej jakości i spersonalizowana odzież robocza
• Ekskluzywne zniżki pracownicze dla znanych marek
• I oczywiście stała umowa niemiecka na czas nieokreślony

✔ Twoje zadania:
• samodzielna instalacja sanitarna wody zasilającej i kanalizacji
 kompleksowa instalacja łazienek
• kompletny montaż kabin prysznicowych, mebli łazienkowych, wanien itp.
• instalacja pieców na olej opałowy, pellet i gaz

✔ Wymagania:
• komunikatywna / dobra znajomość języka niemieckiego
   (pozwalająca na porozumiewanie się w miejscu pracy)
• doświadczenie na Stanowisku
• prawo jazdy kat. B i samochód

Moderne Zeitarbeit GmbH:
• Osoba kontaktowa:
Pan Krzysztof Krupczyk
• Rohwedderstr. 13
• 27721 Ritterhude
• Tel. +48 732 081 272
• Tel. Kom. +49 151 17647144 (także WhatsApp)

• Adres E-Mail do aplikacji: bewerbung@moderne-zeitarbeit.de
• Strona internetowa: www.moderne-zeitarbeit.de

Dla renomowanych przedsiębiorstw na terenie Bremen/Hamburga/ Niemiec północnych poszukujemy:

- Hydraulików