HVAC Design Projektant - Design Inżynier Instalacji Sanitarnych i Mechanicznych, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - HVAC Design Projektant - Design Inżynier Instalacji Sanitarnych i Mechanicznych

Międzynarodowa firma budowlana (General Contractor) poszukuje obecnie kandydatów na stanowisko: Kierownik HVAC Design Projektant - Design Inżynier Instalacji Sanitarnych i Mechanicznych  . To wspaniała okazja dla uzdolnionych kandydatów, którzy chcieliby pracować w międzynarodowym zespole. Jeśli posiadasz min. 5~10  letnie doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość angielskiego na co najmniej poziomie dobrym, nie wahaj się, aby aplikować na wspomniane stanowisko.

UWAGA: Please send CV in English

HVAC Design Projektant - Design Inżynier Instalacji Sanitarnych i Mechanicznych

Miasto: Wrocław

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • Projektowanie - design instalacji Mechanicla, HVAC obiektów i Weryfikacja projektów
  • Samodzielna realizacja projektów design w obszarze instalacji HVAC - mechanical instalation design
  • Nadzorowanie prac wykonywanych na budowach, w szczególności przez podwykonawców wykonujących zewnętrzne i wewnętrzne instalacje sanitarne, instalacje HVAC, instalacje wentylacji i klimatyzacji, instalacje tryskaczowe, wod-kan itd.
  • Nadzór i koordynacja robót budowlanych podwykonawców
  • Weryfikacja dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Uprawnienia wykonawcze do kierowania robotami sanitarnymi bez ograniczeń
  • Bez Uprawnienia tez ok
  • Min. 3~10-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako Kierownik lub Inżynier Budowy Instalacji Mechanicznych - specjalność sanitarna, HVAC lub design Inżynier HVAC
  • Umiejętność samodzielnego projektowania instalacji HVAC dla dużych i złożonych obiektów (dodatkowy atut)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość jęz. angielskiego
Jeśli jesteś zainteresowany bardzo proszę o wysłanie CV w języku angielskim.

www.recruit.com.pl

www.recruit-europe.eu

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".