HR SALES MANAGER, - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - HR SALES MANAGER

Oferta archiwalna

Pracujemy zgodnie z zasadą:

 OUR EXPERTISE DURING YOUR BUSINESS

HR SALES MANAGER

Region: śląskie

Miejsce pracy: Katowice / cała Polska

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż usług HR (pracownicy tymczasowi, rekrutacje stałe)
  • Aktywne pozyskiwanie klientów oraz negocjowanie warunków handlowych;
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji biznesowych z Partnerami firmy;
  • Opracowywanie zapytań ofertowych;
  • Bieżąca analiza rynku oraz monitorowanie działań konkurencji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług B2B (doświadczenie w HR, APT);
  • Znajomość języka angielskiego min. B2
  • Doświadczenie w budowaniu trwałych relacji biznesowych;
  • Samodzielność i kreatywność w działaniu,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych na terenie całej Polski.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Stałe wynagrodzenie + system premiowy,
  • Biuro w centrum Katowic;
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych do siedziby firmy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
” Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla aktualnej i przyszłych rekrutacjach”.

During Polska Sp. z o.o.
ul. H. Sienkiewicza 15/4, 40-031 Katowice
tel. 536 445 377  lub 570 445 821  w godzinach 8.00-16.00.

Informujemy że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest During Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Katowice ul. H. Sienkiewicza 15/4
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu tej i przyszłej rekrutacji
  3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawienia
  4. Podanie danych osobowych jest dobrowolne
  5. Pani/Pana wyraża także zgodę na udostępnianie swoich danych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji.