HR Manager, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plManpowerGroup Sp. z o.o. - HR Manager

Oferta archiwalna

Oferta 0011895
Grafika górna

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

HR Manager
Miejsce pracy: Bydgoszcz | Numer ref. HRM/080/ADO

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realny wpływ na rozwój firmy
  • Samodzielne stanowisko z możliwością wprowadzania własnych, innowacyjnych rozwiązań w firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i kompetencji
  • Benefity pozapłacowe

Wymagania:

  • 5 lat doświadczenia zawodowego jako HR Manager
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ZZL, Ekonomia, Psychologia
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy
  • Doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Predyspozycje managerskie i bardzo dobra organizacja pracy
  • Znajomość branży produkcyjnej (mile widziane)
  • Biegła znajomość języka angielskiego - wykorzystywanie w codziennej pracy
  • Otwartość na długofalową współpracę
  • Otwartość na nowe pomysły i zmiany

Zadania:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem działu personalnego w celu terminowej i efektywnej realizacji bieżących zadań w obszarze zarówno twardego, jak i miękkiego HR
  • Koordynowanie zadań w zakresie ewidencjonowania czasu pracy, naliczania i rozliczanie wynagrodzeń, przygotowywania umów, aneksów, świadectw pracy, prowadzenia akt osobowych
  • Nadzorowanie sprawnej realizacji procesów rekrutacyjnych
  • Realizowanie procesu szkoleń wstępnych, staży i praktyk, ocen pracowniczych, a także dalszych działań rozwojowych dedykowanych pracownikom
  • Merytoryczne wsparcie kadry managerskiej z zakresu przepisów prawa pracy
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z instytucjami rynku pracy i organami kontroli
  • Tworzenie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem Zarządu
Grafika dolna