Hostessa Fotomodelki Modelki, woj. mazowieckie, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plRecruit Europe - Hostessa Fotomodelki Modelki

Nasz klient: AssistantLine.com to platforma internetowa - marketplace gdzie możesz oferować swoje usługi.

Możesz zarejestrować się jako hostessa, model, asystentka, sekretarka, pomocnik biznesowy, wykonywać tłumaczenia, świadczyć codzienną pomoc lub rozpocząć robienie kariery w Digital Marketingu.
Znajdź wymarzone zlecenie. Dołącz do tysięcy Asystentów, którzy zarabiają online dzięki swoim talentom.
Ze szczegółami proszę zapoznać się na stronie

 www.assistantline.com

Hostessa Fotomodelki Modelki

Miasto: woj. mazowieckie, Warszawa

Piaseczno, Radom, Otwock, Mińsk Mazowiecki, Siedlce, Sokołów Podlaski, Wyszków, Ostrów Mazowiecka, Nowy Dwór Mazowiecki, Płońsk, Sochaczew, Ciechanów, Ostrołęka, Mława, Płock, Kozienice, Warka

Zadania:

  • Prowadzenie akcji promocyjnej mającej na celu wzrost sprzedaży
  • promowanych produktów
  • Informowanie o aktualnych promocjach Klienta
  • Udzielanie informacji o firmie
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientem
  • Degustacje
  • Dbanie o dobry wizerunek firmy
  • Sesje promocyjne i wizerunkowe (hotele, kluby fitness, centa konferencyjne)
  • Telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów
  • Możliwość pracy zdalnej - online
  • Promocja produktów online
  • Video rozmowa z klientem online

Wymagania:

  • Komunikatywności i zdolność budowania dobrych relacji z klientem,
  • Zaangażowanie i dyspozycyjności
  • Pozytywnego nastawienia i uśmiechu
  • Wysokiej kultury osobistej.
  • Otwartość, komunikatywność

Oferujemy:

  • Szkolenia przygotowujące do wykonywania obowiązków
  • Opiekę Koordynatora Rejonu
  • Możliwość długotrwałej współpracy
  • Możliwość pracy zdalny - online

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracydla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawąz dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".