Skuteczna rekrutacja

Grafik

Miasto: Chorzów

Praca » Stanowiska » Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia » Grafik BW STUDIO SP. Z O.O.

BW STUDIO SP. Z O.O.

Studio reklamy z Chorzowa zatrudni na stanowisko:

Grafik

Region: śląskie

Główne zadania:

  • tworzenie projektów graficznych
  • skład i przygotowywanie plików graficznych do druku
  • przygotowanie zdjęć do druku

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie poparte interesującym portfolio
  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów do druku
  • znajomość zagadnień DTP
  • znajomość zagadnień poligraficznych
  • zmysł plastyczny i wyobraźnia
  • doskonała znajomość oprogramowania Adobe (Photoshop, InDesign, Illustrator)
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i precyzja

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
  • niezbędne narzędzia pracy

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV za pomocą przycisku:

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.