Grafik komputerowy DTP, Bydgoszcz - oferta pracy - GoldenLine.plMM Packing - Grafik komputerowy DTP

Firma MMP Premium Polska Sp. z o.o., lider na europejskim rynku producentów opakowań kartonowych z segmentu premium, poszukuje osoby na stanowisko:

Grafik komputerowy DTP

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie plików graficznych na potrzeby druku offsetowego
  • Przygotowywanie plików do naświetlania form drukowych
  • Przyjmowanie i ocena plików graficznych dostarczanych przez klienta
  • Wykonywanie wydruków kolorowych i separacji
  • Nanoszenie zmian wg wymagań klienta
  • Wstępna korekta projektu nadesłanego przez klienta
  • Sprawdzenie, kontrola gotowych plików
  • Uzgadnianie z klientami oraz innymi agencjami spraw związanych z projektami graficznymi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość zagadnień DTP
  • Umiejętność obsługi programów graficznych Adobe (głównie Photoshop i Illustrator)
  • Doświadczenie w branży poligraficznej – przygotowywanie plików graficznych do druku offsetowego lub flexo
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu zintegrowanymi systemami graficznymi (Hybrid Clouflow, Esko Webcenter)
  • Umiejętność planowania oraz dobrej organizacji pracy własnej
  • Innowacyjność, kreatywność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowym, austriackim koncernie
  • Umowę o pracę, docelowo na czas nieokreślony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa plus roczna premia
  • Prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karty Multisport
  • Dofinansowanie do wypoczynku, do aktywności fizycznej, bony na święta, paczki dla dzieci,
  • Efektywny on-boarding wraz z opiekunem w pierwszych tygodniach pracy
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych
  • Kawa z dobrego expressu, herbata w każdej kuchni i na stołówce
  • Duży parking