Główny Specjalista ds. BHP, - oferta pracy - GoldenLine.plHuman Hunter - Główny Specjalista ds. BHP
Skuteczna rekrutacja

Główny Specjalista ds. BHP

dodano 09.10.2018

Human & Hunter to zespół doświadczonych specjalistów świadczących usługi doradztwa personalnego, rekrutacji i selekcji oraz pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Region: śląskie

Numer ref.: GSBHP/AT/K

OPIS STANOWISKA
  • Kontrola warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP w Zakładzie Pracy,
  • Udział w opracowywaniu planów modernizacji i rozwoju Zakładu,
  • Udział w przekazywaniu do użytkowania nowo budowanych lub przebudowywanych obiektów budowlanych,
  • Udział w opracowywaniu zakładowych układów zbiorowych pracy, wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących BHP,
  • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, stwierdzonych chorób zawodowych, a także przechowywanie wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych,
  • Nadzór nad zapewnieniem środków ochrony indywidualnej dla pracowników,
  • Aktywny udział w procesie wdrażania, a następnie stosowania i doskonalenia systemów (m.in. BS OHSAS 18001, ISO 50001, ISO 14001),
  • Współpraca z wszystkimi działami firmy i instytucjami zewnętrznymi
OCZEKIWANIA
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1/C2,
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa w kontekście BHP,
  • Bieżące aktualizowanie bazy wiedzy,
  • Uprawnienia do kierowania komórką BHP w Zakładzie pracy zatrudniającym 500 osób,
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu, gotowość do podejmowania nowych wyzwań,
  • Asertywność, konsekwencja w działaniu, łatwość nawiązywania kontaktów.
OFERTA
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Benefity pozałpacowe, m.in. kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną,
  • Interesujące szkolenia, w tym również zagraniczne.

Zapoznaj sie z naszą polityką prywatności.