Główna Księgowa, Nysa - oferta pracy - GoldenLine.plILLUSTRO Szkolenia Doradztwo - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Główna Księgowa

Lokalizacja
Nysa
Pracodawca
ILLUSTRO Szkolenia Doradztwo
Dodano
03.09.2021

Dla naszego Klienta, firmy specjalizującej w dostarczaniu przesyłek o zasięgu międzynarodowym poszukujemy osoby na stanowisko:

Siedziba firmy: Nysa

Obowiązki:

  • Stworzenie działu księgowości w związku z przeniesieniem księgowości wewnątrz firmy
  • Prowadzenie pełnej księgowości spółki
  • Dbanie o zgodność w prowadzeniu księgowości z obowiązującymi przepisami prawnymi
  • Przygotowywanie deklaracji podatkowych oraz kontakt z US, ZUS i GUS
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych i zarządczych
  • Weryfikacja poprawności i klasyfikacji kosztów i przychodów oraz weryfikacja aktywów i pasywów
  • Doradztwo w zakresie optymalizacji podatkowej
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów

Wymagania:

  • Min. 3-letnie doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu księgowości
  • Wykształcenie wyższe z obszaru ekonomii, finansów lub pokrewne
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych i podatkowych
  • Dokładność i skrupulatność w powierzonych obowiązkach

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie zasadnicze w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realny wpływ na kształtowanie działu księgowego w firmie
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi pracy i szkoleń
  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie z potencjałem