Główna księgowa, Kaszewiec - oferta pracy - GoldenLine.plPGB - Główna księgowa

PGB Human Resources, dla swojego klienta, firmy specjalizującej się w produkcji towarów do grilla, m.in. węgla drzewnego, węgla drzewego gastronomicznego, brykietu węgla drzewnego, podpałki do grilla czy produktów INSTANT, poszukuje osoby na stanowisko:

Główna księgowa

Miasto: Kaszewiec

Region: mazowieckie

Numer ref.: GK_1218_KASZ_BUD2

Obowiązki:

- prowadzenie pełnej księgowości w firmie o międzynarodowym zasięgu

- sporządzanie miesięcznych deklaracji i sprawozdań, w tym CIT i VAT

- przygotowywanie sprawozdań finansowych, raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych

- współpraca z instytucjami zewnętrznymi: US, GUS, banki, audytorzy itp.

- zarządzanie kilkuosobowym zespołem księgowym

- udział w przygotowaniu procedur i regulacji finansowo-księgowych

- bieżaca współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

- wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, rachunkowość)

- doskonała znajomość przepisów prawa podatkowego (CIT, PIT, VAT) oraz Ustawy o Rachunkowości

- znajomość zasad rozliczania transakcji w obrocie krajowym i międzynarodowym

- kilkuletnie doświadczenie zawodowe w księgowości, w tym min. 3 lata na stanowisku Głównej Księgowej/Głównego Księgowego

- znajomość języka angielskiego

- znajomość programu Comarch ERP XL

- komunikatywność

- dokładność, rzetelność i skrupulatność

- umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat

- atrakcyjne wynagrodzenie

- niezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka)

- możliwość rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu księgowości i finansów

- regularność i terminowość wypłat

- grupowe ubezpieczenie finansowane przez pracoedawcę

- imprezy integracyjne

- work-life balance

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.