FIZJOTERAPEUTA do Ośrodka Profilaktyki i Rehabilitacji, Wrocław - oferta pracy - GoldenLine.pl’CREATOR’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - {{offer.position}

Oferta archiwalna

FIZJOTERAPEUTA do Ośrodka Profilaktyki i Rehabilitacji

Wynagrodzenie
3500 - 4500 netto
Lokalizacja
Wrocław
Pracodawca
’CREATOR’ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Dodano
08.07.2022
Numer referencyjny
10/WR/2022

O nas
jako wiodący na rynku dolnośląskim oraz łódzkim świadczeniodawca usług rehabilitacyjnych, m.in. w zakresie rehabilitacji schorzeń narządów ruchu, rehabilitacji kardiologicznej, rehabilitacji dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego

Poszukujemy pracowników w we Wrocławiu,  na stanowisko FIZJOTERAPEUTY.

Zadania:

  • Wykonywanie na rzecz Creator Sp. z o.o zabiegów fizjoterapeutycznych
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej dotyczącej obsługiwanych Pacjentów
  • Praca w OPiR Creator (ul. Lotnicza lub ul. Paderewskiego we Wrocławiu)
  • Praca w domu Pacjenta w ramach wizyt domowych

Wymagania:

  • Ukończenie licencjackich lub magisterskich studiów wyższych na kierunku Fizjoterapia
  • Posiadanie prawa wykonywania zawodu
  • Umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • Wysoka kultura osobista
  • Mile widziane 3-letnie  doświadczenie zawodowe w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej stale rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie od 5.000 do 7.000 zł brutto/miesięcznie
  • Elastyczny czas pracy
  • Dogodną formę zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego