Export Manager, Szczecin - oferta pracy - GoldenLine.plHeadhunters - Export Manager

HEADHUNTERS Sp. z o.o. (certyfikat nr 10079 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia) działająca na rynku polskim i zagranicznym, dla swojego Klienta, firmy będącej producentem profesjonalnej chemii czyszczącej, do pracy stałej poszukuje odpowiedniego kandydata na stanowisko:

Export Manager

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:

  • realizacja polityki handlowej firmy
  • podtrzymywanie i nawiązywanie kontaktów z klientami
  • monitorowanie działań konkurencji na powierzonym obszarze
  • budowanie pozytywnego wizerunku spółki
  • udział w branżowych targach zagranicznych
  • analiza konkurencji oraz przygotowanie rekomendacji dla nowych kierunków ekspansji
  • raportowanie wyników do dyrektora zarządzającego

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobrej znajomości jęz. niemieckiego – warunek konieczny
  • nastawienia na wynik i realizację celów
  • samodzielności, systematyczności, terminowości
  • komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
  • umiejętności obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • atrakcyjny system wynagrodzenia złożony z gwarantowanej podstawy oraz premii + benefity pozapłacowe
  • formę współpracy dogodną dla pracownika (umowa o pracę lub B2B)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • system pracy umożliwiający samodzielność w działaniu
  • szkolenia produktowe

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV za pomocą APLIKUJ TERAZ

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych i wprowadzenie ich do bazy danych HEADHUNTERS Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Kmieca 27 w Szczecinie w celu przedstawiania mi ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).