ELEKTRYK, Niemcy Północne / Bremen / Hamburg - oferta pracy - GoldenLine.pl moderne zeitarbeit Personalmanagement GmbH - {{offer.position}

ELEKTRYK

Added: 29.10.2021

City/town: Niemcy Północne / Bremen / Hamburg

Province: zagranica

Ogłoszenie wygasa za !

ELEKTRYK
Praca na terenie Niemiec północnych m/k/d

Lokalizacja
Niemcy Północne / Bremen / Hamburg
Pracodawca
moderne zeitarbeit Personalmanagement GmbH
Dodano
29.10.2021

Dla renomowanych przedsiębiorstw na terenie Bremen i Hamburga poszukujemy:

  • Elektryków
  • Elektromonterów
  • Elektryków przemysłowych
  • Elektroników

Oto, czego możesz się spodziewać:

  • Zarobki od 2200 do 2700 € netto
  • Do 30 dni urlopu
  • Roczne płatności specjalne (premia świąteczna i urlopowa)
  • Wysokiej jakości i spersonalizowana odzież robocza
  • Ekskluzywne zniżki pracownicze dla znanych marek
  • I oczywiście stała umowa niemiecka na czas nieokreślony

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe jako: Elektryk, Elektromonter, Elektronik, Elektryk przemysłowy
  • Doświadczenie w branży elektrycznej
  • Prawo jazdy i samochód
  • Język niemiecki w stopniu co najmniej komunikatywnym!

Opis stanowiska/ Obowiązki:

  • Prace i przygotowania elektryczne
  • Układanie kabli
  • Przygotowanie przyłączy, przełączników i gniazdek
  • Podłączenie skrzynek rozdzielczych i urządzeń
  • Testowanie i pomiar napięcia

Moderne Zeitarbeit GmbH

Osoba kontaktowa: Pan Krzysztof Krupczyk

Rohwedderstr. 13
27721 Ritterhude

Tel. +48 732 081 272
Tel. Kom. +49 151 17647144 (także WhatsApp)

www.moderne-zeitarbeit.de