Elektryk, Legnica - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Elektryk
hiring

Dla kogo rekrutujemy:

Agencja pracy KRX Outsourcing poszukuje dla jednego z naszych kontrahentów Elektryka. Firma dostarcza kompleksowe rozwiązania dla budownictwa i infrastruktury, pozwalające na prowadzenie inwestycji w sposób zgodny z najwyższymi światowymi standardami.

Elektryk

Miejsce pracy: Legnica

Region: dolnośląskie

Obowiązki:

  • zapewnienie ciągłości procesu produkcji poprzez bieżące naprawy i diagnostykę maszyn produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów i konserwacji parku maszynowego,
  • usuwanie ewentualnych awarii,
  • raportowanie pracy w przewidzianym do tego systemie,
  • składanie zamówień części oraz obsługa magazynu.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie techniczne (elektryk, mechatronik, elektronik, elektromechanik, automatyk),
  • posiadanie uprawnień elektrycznych SEP min. do 1 kV,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziane doświadczenie z robotami  FANUC oraz sterownikami SIEMENS,
  • mile widziane doświadczenie w systemie E - PLAN lub AUTOCAD.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjny system premiowy,
  • jasna ścieżka kariery i awansu,
  • Pełny pakiet socjalny (m.in. karty płatnicze na święta, paczki dla dzieci, dopłaty do wypoczynku dla pracowników i ich rodzin, pożyczki mieszkaniowe),
  • bezpłatna, prywatna opieka medyczna,
  • dodatkowe ubezpieczenie grupowe,
  • pracę na jedną zmianę wolne weekendy.

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

baner