Elektryk, Gostyń - oferta pracy - GoldenLine.plOferta - Elektryk

Znacie nas przede wszystkim jako producenta marki Diamant - lidera branży cukrowniczej. Od 150 lat osładzamy codzienność naszymi produktami. Rozwijamy się dzięki naszym pracownikom. Doceniamy ich zaangażowanie, dbamy o bezpieczeństwo i satysfakcję.

Elektryk

Miejsce pracy: Gostyń

Region: wielkopolskie

  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Pracownik fizyczny
  • Praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • 3апрошуємо працівників з України
  • Praca zmianowa: tak, 3 zmiany
  • Dni pracy: dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota, niedziela, święta
  • Godziny pracy: możliwe nadgodziny, 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych: tak
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń: stała podstawa + premia za wyniki + premia świąteczna + dodatek zmianowy + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad poprawną pracą aparatów, urządzeń i instalacji elektrycznej
  • diagnozowanie, wykrywanie oraz usuwanie uszkodzeń urządzeń i instalacji elektroenergetycznych
  • okresowe przeglądy maszyn, urządzeń i instalacji
  • śledzenie najnowszych technologii i dostosowywanie do nich systemów firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. zawodowe o profilu elektrycznym
  • doświadczenie w pracy na stanowisku elektryka
  • gotowość do pracy w systemie 4-brygadowym

Mile widziane

  • uprawnienia elektryczne eksploatacyjne Gr. 1

To oferujemy

  • pewne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w dużej, znanej firmie o uznanej i stabilnej pozycji na rynku
  • wdrożenie i przeszkolenie do pracy oraz rozwój zawodowy
  • pakiet poniższych benefitów
  • benefity:
    • prywatna opieka medyczna
    • dofinansowanie szkoleń i kursów
    • ubezpieczenie na życie
    • spotkania integracyjne
    • firmowa drużyna sportowa
    • preferencyjne pożyczki
    • brak dress code’u
    • kawa / herbata
    • parking dla pracowników
    • dodatkowe świadczenia socjalne
    • dofinansowanie usług turystycznych
    • dofinansowanie wypoczynku
    • paczki świąteczne
    • program rekomendacji pracowników
    • możliwość uzyskania uprawnień
    • inicjatywy dobroczynne