Elektryk utrzymania ruchu, Środa Wielkopolska, Września, Kórnik, Kostrzyn - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Elektryk utrzymania ruchu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk utrzymania ruchu

Work place: Środa Wielkopolska, Września, Kórnik, Kostrzyn

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000sO4xyQAC

Obowiązki:
  • utrzymanie ciągłości pracy maszyn,
  • kontrola prawidłowości działania urządzeń produkcyjnych,
  • terminowa realizacja zleceń między innymi usuwanie awarii elektrycznych i mechanicznych,
  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji maszyn oraz urządzeń,
  • aktywny udział we wdrożeniu nowych maszyn i urządzeń.
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • wiedza z zakresu elektryki i mechaniki,
  • wykształcenie techniczne,
  • uprawnienia SEP eksploatacyjne,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych,
  • praktyczna umiejętność diagnozowania oraz usuwania usterek maszyn,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • proaktywność, zaangażowanie i chęć nauki.
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat, zatrudnienie bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym,
  • atrakcyjne wynagrodzenie dopasowanie do posiadanych umiejętności,
  • premie uznaniowe oraz frekwencyjne,
  • szkolenie stanowiskowe, wdrożenie przez opiekuna,
  • liczne kursy i szkolenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego we firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • możliwość skorzystania z benefitów: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do świąt.
Miejsce pracy: Środa Wielkopolska

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl