Elektryk Utrzymania Ruchu, Piekary Śląskie - oferta pracy - GoldenLine.plCOBRA EUROPE Sp. z o.o. - Elektryk Utrzymania Ruchu

Oferta archiwalna

COBRA EUROPE Sp. z o.o.

COBRA EUROPE Sp. z o.o. międzynarodowa firma produkcyjna poszukuje kandydatów na stanowisko:

Elektryk Utrzymania Ruchu

Miasto: Piekary Śląskie

Region: śląskie

Opis stanowiska

  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w obrębie systemów automatyki i sterowania
  • Usuwanie usterek w przypadku wystąpienia awarii
  • Analiza awarii i nieplanowanych postojów maszyn
  • Wykonywanie przeglądów i remontów

Wymagania

  • Uprawnienia w zakresie eksploatacji i nadzoru urządzeń elektrycznych do 1 kV
  • Znajomość zagadnień mechaniki i elektryki w układach sterowania maszyn
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Pracę pełną wyzwań w stale rozwijającej się firmie o stabilnej sytuacji rynkowej
  • Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia umiejętności
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi osobami

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.