Elektryk / Niemcy, - oferta pracy - GoldenLine.pl Dremo - Elektryk / Niemcy <br><span id="uwagiDoStanowiska">Dodatkowo premia na start 500 euro!</span>

Archive offer

Dremo Personaldienstleistung GmbH jest niemieckim pracodawcą, który od 1996 roku specjalizuje się w usługach personalnych. W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Elektryk / Niemcy
Dodatkowo premia na start 500 euro!

Opis stanowiska:

  • Montaż i przeglądy instalacji elektrycznych w obiektach przemysłowych i mieszkalnych
  • Montaż rozdzielni, szaf, pulpitów sterowniczych

Wymagania:

  • Doświadczenie zawodowe
  • Dobra znajomość języka niemieckiego jest konieczna (komunikacja w miejscu pracy wyłącznie w języku niemieckim)
  • Doswiadczenie na rynku niemieckim mile widziane
  • Samochód i prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony / niemiecki pracodawca
  • Atrakcyjne zarobki od 2350 euro na rękę
  • Pełny pakiet socjalny i dostęp do opieki medycznej
  • Pomoc w znalezieniu zakwaterowania
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Na życzenie wypłata tygodniówek

Ochrona Państwa danych aplikacyjnych jest dla nas bardzo ważna. Prosimy o zapoznanie się z naszą polityką prywatności dla aplikacji (www.dremo.com/policy).

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.