Elektryk / Elektromonter, 36304 Alsfeld (Niemcy) - oferta pracy - GoldenLine.plSepona - Elektryk / Elektromonter

Oferta archiwalna

Elektryk / Elektromonter

36304 Alsfeld (Niemcy)

Zakres obowiązków

  • Montaż instalacji elektrycznych w budynkach przemysłowych, mieszkalnych, (wykonywanie nowych instalacji elektrycznych jak również wymiana starych tras kablowych)
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych(montaż kabli, okablowywanie szaf rozdzielczych, podłączanie włączników i gniazdek)

Wymagania

  • udokumentowane doświadczenie na w/w stanowisku,
  • posiadanie uprawnień SEP,
  • znajomość j.niemieckiego,
  • gotowość wyjazdu do pracy,
  • własny samochód i prawo jazdy mile widziane.

Oferujemy

  • Atrakcyjne stawki godzinowe plus diety za każdy przepracowany dzień
  • Dodatki świąteczne i urlopowe
  • Punktualne wynagrodzenie - 15 dzien roboczy banku, tj. ok 20 każdego miesiąca
  • Możliwość pobierania tygodniowych zaliczek - max do 250 euro
  • Umowę niemiecka z polskim tlumaczeniem na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
  • Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne
  • Pomoc przy zgłoszeniu do niemieckiej kasy chorych
  • Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
  • Opiekę polskojęzycznego konsultanta
  • Pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Witamy w Sepona Personal.

Szukamy nieprzerwanie zmotywowanych pracowników w różnych branżach do zatrudnienia na stałe w naszej firmie lub u naszych klientów. Jeśli chcesz u nas pracować, czeka Cię zatrudnienie pewne, uczciwe i naturalnie na czas nieokreślony.

Rekrutację prowadzą:

Daniela Jamrozy
Joanna Łuczak
+49 3641 22 45 88 30
bewerbung@sepona.de

Sepona GmbH

Oddział Leipzig
Jacobstr. 3
04105 Leipzig

Oddział Jena
Steinweg 5
07743 Jena

www.sepona.de

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.

BIURO NIEMCY +49 (341) 2245 8830 (mówimy po polsku)

BIURO POLSKA +48 (62) 7205159

 lub przesłać nam swoje CV z dopiskiem Elektryk  na adres bewerbung@sepona.de

Informujemy, że administratorem zbieranych danych osobowych jest Sepona GmbH, Jacobstr.3, 04105 Leipzig.

Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych, udostępnianie ich klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych z naszej firmy. W przypadku nie wyrażenia zgody prosimy o odesłanie wiadomości zwrotnej wraz z stosowną informacją.

Szanowni kandydaci informujemy, że w naszej firmie istenie Zeitkonto, konto czasowe mieści do 150 godzin na plusie i do 21 h na minusie. W niemieckim prawie pracy istnieje zapis zobowiązujący pracodawców do wprowadzenia tzw. kont czasowych (Zeitkonto lub Arbeitszeitkonto). Najłatwiej porównać je do skarbonki, w której zamiast pieniędzy gromadzimy przepracowane godziny nadliczbowe. Niemiecki standardowy etat wynosi 35 godzin tygodniowo, co daje 7 godzin dziennie. Jeżeli zatrudniony pracownik przepracuje w ciągu dnia więcej niż siedem godzin, zostają one wrzucane do tej skarbonki jako godziny nadliczbowe.

Saldo Zeitkonta można kontrolować sobie na podstawie miesięcznych rozliczeń.

Jeśli pracownik w miesiącu pracuje mniej niż 35 godzin w ciągu tygodnia, różnica zostanie pokryta właśnie za pomocą godzin zgromadzonych na koncie czasowym. Pracownik dzięki godzinom nadliczbowym w Zeitkoncie może także wydłużyć płatny urlop ponad ustawową normę lub wziąć dzień wolnego, za który będzie miał zapłacony z konta godzionwego.

Pragnę  również poinformować, że oplatę za zakwaterowanie ponosi pracownik.

Firma Sepona GmbH pomaga pracownikom tylko znaleźć i zarezerwować nocleg.

Oplatę za mieszkanie regulują Państwo bezposrednio z właścicielem.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sepona GmbH z siedzibą w Leipzig zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Sepona GmbH z siedzibą w Lipsku, Jacobstr. 3. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.