Elektryk Elektromonter Niemcy, - oferta pracy - GoldenLine.plParetti - Elektryk Elektromonter Niemcy

PARETTi Rekrutacja  jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Elektryk Elektromonter Niemcy

Region: Cała Polska

Numer ref.: E/DE/AM

Opis stanowiska:

  • instalacja i montaż instalacji elektrycznych w budynkach
  • konserwacja, przeglądy techniczne, serwis i usuwanie awarii urządzeń elektrycznych
Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe (np.: dyplom czeladnika/mistrza, technik elektryk, ukończone studia wyższe w tym kierunku)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego- min. komunikatywna
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • umowa o pracę na czas nieokreślony, w oparciu o warunki niemieckie
  • atrakcyjna stawka godzinowa + dieta!
  • auto służbowe + karta paliwowa
  • odzież robocza + zestaw profesjonalnych narzędzi
  • mile widziane duety elektryków!

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.