Elektryk / elektromonter budowlany w Niemczech, - oferta pracy - GoldenLine.plDobra Agencja - Elektryk / elektromonter budowlany w Niemczech

Oferta archiwalna

Elektryk / elektromonter budowlany w Niemczech

Wymiar czasu pracy:Pełny etat
Wynagrodzenie 14 000 - 22 000 PLN brutto

Zadania i cele

montaż instalacji elektrycznych na budowach oraz konserwacja systemów w budynkach mieszkalnych i przemysłowych. Praca na terenie calych Niemiec, w zaleznosci od naszych klientow i danego kontraktu, dominuja landy jak Rheinland- Pflaz, Baden-Württemberg, Bayern czy Nordrhein-Westfalen, niekiedy polnoc kraju jak np. Hamburg

Wymagania

  • dyplom potwierdzający kwalifikacje zawodowe jako elektromonter/elektronik (warunek konieczny);
  • wieloletnie doświadczenie na podobnym stanowisku (warunek konieczny);
  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje np. z zakresu instalacji systemów sygnalizacji pożarowej, techniki sieciowej, AKPiA (Aparatura Kontrolno- Pomiarowa i Automatyka), certyfikat DGUV V3 itp.;
  • prawo jazdy kategorii B.

Warunki zatrudnienia

  • umowa o pracę na czas nieokreślony;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + diety;
  • odzież robocza od engelbert strauss®;
  • do 30 dni urlopu w roku;
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego w akademii firm;
  • dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe;
  • organizacja noclegu w miejscu pracy;
  • transport samochodem służbowym od miejsca zamieszkania do miejsca pracy w Niemczech;
  • indywidualna osoba do kontaktu, także w weekendy z własną kartą paliwową
  • kursy j. niemieckiego/ angielskiego w oddziale firmy.

Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż wybierając opcję "Aplikuj" przyjmuję do wiadomości, iż:

firma Dobra Agencja Sp z o.o. w Zawierciu, przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej 5/1 (nr wpisu do KRAZ: 15037), jako administrator danych osobowych w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych, będzie przetwarzała moje dane osobowe zawarte w CV w celu umożliwienia mi wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym powiązanym z niniejszą ofertą na rzecz pracodawcy, którego dotyczy ogłoszenie.

Wyrażam zgodę na to, aby Pracodawca kontaktował się ze mną w sprawie złożenia oferty pracy
przez kolejnych 6 miesięcy od daty złożenia aplikacji.