Elektryk budowlany, Monachium - oferta pracy - GoldenLine.plMondi - Elektryk budowlany <br/><span id="uwagiDoStanowiska">SZYBKI WYJAZD</span>

Oferta archiwalna

Elektryk budowlany
SZYBKI WYJAZD

Miejsce pracy: Monachium

Region: zagranica

Opis stanowiska:

Do obowiązków pracownika należy: wykonywanie instalacji elektrycznych na obiektach (prywatnych oraz publicznych), na podstawie dostarczonej dokumentacji technicznej oraz schematów niezbędnych do prawidłowego wykonania zlecenia.

Wśród codziennych prac znajduje się: prowadzenie tras kablowych (w tym również prac naprawczych i konserwacyjnych okablowania), podłączanie rozdzielnic oraz montaż układów zasilania niskonapięciowych szaf elektrycznych. Osoby zatrudnione w firmie odpowiedzialne są również za wykonywanie drobnych pomiarów oraz bieżącej oceny stanu technicznego instalacji elektrycznych.

Wszystkie zadania będą wymagały umiejętności czytania ze zrozumieniem oraz analizy schematów elektrycznych. Prac odbywa się w zespołach kilkuosobowych (mogą również zdarzyć się zadania do samodzielnej realizacji).

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Oferujemy stawkę godzinową i dietę dzienną,
  • Zawsze wypłacamy wynagrodzenie w terminie,
  • Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, który pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym miejscu
  • Nasi Pracownicy mają umowy o pracę na warunkach niemieckich,
  • Ważne są dla nas długofalowe relacje, dlatego oferujemy pracę na stałe,
  • Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z zatrudnieniem.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia związanego z elektryką i/lub elektroniką,
  • Praktycznych umiejętności, związanych z wykonywaniem instalacji elektrycznych na dużych i/lub małych obiektach,
  • Znajomości języka niemieckiego,
  • Motywacji do pracy na terenie Niemiec na dłuższy czas, z uwagi na długoterminowość projektów instalacyjnych,
  • Zorientowania na jakościową realizację zadań elektrycznych z dużą dokładnością i systematycznością.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email: elektryk@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu:

500 456 300

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.