Skuteczna rekrutacja

Elektryk budowlany

Miasto: 87527 Sonthofen

Praca » Stanowiska » Budownictwo/Geodezja » Elektryk budowlany Koncepcja

Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 13 lat.

Posiadamy Certyfikat Marszałka Województwa Dolnośląskiego o  nr 1926.

Oferujemy legalne zatrudnienie u sprawdzonych pracodawców.

Z nami podejmiesz dobrą pracę.

Praca dla elektryka budowlanego ze słabą znajomością języka niemieckiego!

Miejsce pracy: 87527 Sonthofen

Numer ref.: PA-DE

Obowiązki:

  • Montaż i podłączanie instalacji elektrycznych
  • Montaż tras kablowych
  • Montaż oświetlenia
  • Przegląd, konserwacja i naprawa instalacji
  • Znajomość rysunku technicznego, schematów i symboli
  • Inne - charakterystyczne dla stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe: preferowane techniczne elektryczne
  • Udokumentowane doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • Własny samochód mile widziany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na czas nieokreślony z 6- miesięcznym okresem próbnym
  • Wynagrodzenie  2200 Euro netto miesięcznie za etat niezależnie od klasy podatkowej pracownika
  • Ewentualne nadgodziny płatne dodatkowo 25%
  • Zatrudnienie na pełny etat
  • Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
  • Zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę, pokoje jednoosoboobowe odpłatne
  • Wszystkie świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia na terenie Niemiec
  • Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych

Sposób aplikowania:

CV w języku polskim oraz niemieckim, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email.

Dziękujemy za przesłane dokumenty!

AGENCJA PRACY KONCEPCJA

UL.PODWALE 62/2

50-010 WROCŁAW

nr tel. 71 3438073, kom.690204470, kom.792 785 242

www.koncepcja.eu

Chcesz mieć dostęp do aktualnych ofert pracy polub nas na facebooku https://www.facebook.com/koncepcja.eu/

Zapraszamy do naszego biura tłumaczeń www.tlumaczenia-koncepcja.pl

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014 r., poz. 1182 ze zmianami).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.