Elektryk Automatyk, Pruszcz Gdański - oferta pracy - GoldenLine.plGreen Automatic Sp. z o.o. - {{offer.position}

Oferta archiwalna

Elektryk Automatyk

Wynagrodzenie
3000 - 4500 netto
Lokalizacja
Pruszcz Gdański
Pracodawca
Green Automatic Sp. z o.o.
Dodano
10.09.2021

Zadania:

  • Wykonywanie prac elektroinstalacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne lub zawodowe - preferowany kierunek: elektryk/automatyk
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym, projektem
  • Prawo jazdy kat B
  • Mile widziane uprawnienia SEP, inne

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenie stanowiskowe, umożliwiające wdrożenie do pracy na danym stanowisku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia, oraz praktycznej wiedzy

Kontakt w sprawie oferty: Leszek Wysiecki 785 140 785

lub

Green Automatic to nowoczesne przedsiębiorstwo posiadające wieloletnie doświadczenie w realizowaniu projektów z zakresu budownictwa, automatyki oraz instalacji przemysłowych.

Mieścimy się w Pruszczu Gdańskim, nasi pracownicy podchodzą do każdego zlecenia z należytą starannością, powierzone prace wykonujemy solidnie i dokładnie, każdorazowo dając dowód najwyższej jakości świadczonych usług.

Kładziemy nacisk na rozwój, oraz doskonalenie pracowników. Nasza kadra stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w specjalistycznych szkoleniach oraz warsztatach.