Elektromonter, Wrocław i teren województwa dolnośląskiego - oferta pracy - GoldenLine.plELEMONT Sp. z o. o. - Elektromonter <br><span id="uwagiDoStanowiska">w Dziale Infrastruktury Drogowej i Serwisu</span>

Oferta archiwalna

ELEMONT SP. Z O.O.

Elemont to nowoczesna spółka inżynieryjno-budowlana, która od 30 lat oferuje klientom kompleksową obsługę w wielu obszarach gospodarki - w energetyce, przemyśle i ochronie środowiska.

W Elemont zajmujemy się kompleksową realizacją projektów budowlanych w zakresie: instalacji elektrycznych, systemów teletechnicznych, AKPiA oraz zadań wielobranżowych. Przez 30 lat funkcjonowania na rynku staliśmy się jedną z najbardziej doświadczonych, innowacyjnych i rozpoznawalnych firm budowlanych a nasze zaangażowanie w największe projekty inwestycyjne w energetyce i przemyśle plasuje nas na pozycji lidera na rynku Polskim.

Więcej informacji na stronie: www.elemont.pl
W związku z dynamicznym rozwojem i kolejnymi realizacjami poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Elektromonter
w Dziale Infrastruktury Drogowej i Serwisu

Miejsce pracy: Wrocław i teren województwa dolnośląskiego

W związku z nowymi realizacjami i rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko Elektromontera. Jesteśmy otwarci na rozmowy zarówno z osobami, które mają już doświadczenie zawodowe, jak i na osoby, które chcą się nauczyć fachu i znają podstawy elektryki.

  • Znasz podstawy elektryki (uprawnienia SEP do 1kV możliwe do zdobycia u pracodawcy)
  • Nie masz przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3m (prace wykonywane z podnośnika koszowego)
  • Posiadasz czynne prawa jazdy kat. B
  • Jesteś osobą zaangażowaną, rzetelną i uczciwą
  • > Jesteś osobą otwartą na naukę i podnoszenie swoich kwalifikacji oraz uprawnień

Zadania na stanowisku obejmują:

  • Prace związane z konserwacją, utrzymaniem i budową energetycznej infrastruktury drogowej (w tym linie elektroenergetyczne napowietrzne i kablowe),
  • Naprawy kabli, wykonywanie pomiarów elektrycznych, wymiana źródeł światła, naprawa opraw oświetleniowych, wymiana słupów po kolizjach, naprawa i montaż rozdzielni.

Odwiedź stronę elemont.pl/kariera.php, by dowiedzieć się więcej o Elemont.
Dołącz do naszego energetycznego zespołu! Zasil Elemont!

CO MOŻEMY Cl ZAOFEROWAĆ?

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Grupowe ubezpieczenie na życie
  • Atrakcyjny pakiet szkoleń
  • Wolontariat pracowniczy
  • Karta multisport

ZNAJDŹ NAS:

NASZE WYRÓŻNIENIA:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.