Elektromonter (m/k) / Электромонтёр (м/ж), Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - Elektromonter (m/k) / Электромонтёр (м/ж)

Elektromonter (m/k) / Электромонтёр (м/ж)

Added: 10.06.2021

City/town: Poznań

Province: wielkopolskie

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Work place: Poznań

Region:Wielkopolskie

Numer ref.: a0t4H00000tF5rdQAC

Место работы: Строительные объекты по всей стране (в основном Познань)

Обязанности:
  • монтаж электроустановок на складских помещениях,
  • монтаж кабельных трасс,
  • монтаж светильников,
  • монтаж электрооборудования,
  • укладка проводки,
  • монтаж электрических распределительных устройств,
  • установка заземления,
  • монтаж системы молниезащиты.
Miejsce pracy: obiekty budowlane na terenie całego kraju (głównie Poznań)

Obowiązki:
  • montaż instalacji elektrycznych w magazynach,
  • montaż tras kablowych,
  • montaż opraw oświetleniowych,
  • montaż urządzeń elektrycznych,
  • układanie okablowania,
  • montaż rozdzielni elektrycznych,
  • montaż uziemienia,
  • montaż instalacji odgromowych.
Требования к кандидатам:
  • pаботать стоя и в движении,
  • готовность работать в 1 смену,
  • готовность работать по 10 часов,
  • oпыт работы около 5 лет на должности электрик / электромонтёр,
  • приветствуется разрешения / сертификаты SEP и UDT для подъемников (не обязательно).
Wymagania dla kandydatów:
  • praca stojąca i w ruchu,
  • gotowość do pracy na 1 zmianę
  • gotowość do pracy po 10 godzin,
  • doświadczenie około 5 lat na stanowisku elektryk / elektromonter,
  • mile widziane uprawnienia / certyfikaty SEP i UDT dla podnośników (niekoniecznie).
Предлагаем:
  • oфициальное трудоустройство согласно Польского законодательства (umowa-zlecenie / umowa o pracę),
  • медицинское страхование,
  • pабочую одежду,
  • гарантия выплаты заработной платы 10 числа каждого месяца, на банковский счет
  • бесплатное проживание до 3-х человек в комнате,
  • доезд на работу служебным автомобилем,
  • заработная плата составляет:
  • ставка 16 - 20 zł на руки / час за посменную работу 150 zł,
  • средняя заработная плата 3500-4500 zł на руки (netto).
Oferujemy:
  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa-zlecenie / umowa o pracę),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • odzież roboczą,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia 10. dnia każdego miesiąca, na konto bankowe,
  • bezpłatne zakwaterowanie do 3 osób w pokoju,
  • dojazd do pracy samochodem służbowym,
  • wynagrodzenie wynosi: stawka 16-20 zł netto za godzinę za pracę zmianową 150 zł,
  • przeciętne wynagrodzenie 3500 - 4500 zł na rękę (netto).
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl

Employees reviews

Reliable reviews only
We care about credibility and your trust, therefore we do not allow employers to moderate or remove reviews.

Anonymously, nadal pracuje w Trenkwalder
4.0
  • 4.0
    Salary
  • 3.0
    Development opportunities
  • 3.0
    Benefits
  • 5.0
    People
  • 5.0
    Atmosphere
2021.01.18

Super firma dla osób, które chcą poszybować do innych firm zewnętrznych

Pros
  • elastyczny czas pracy, możliwość pracy zdalnej przy niektórych projektach, szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych, wsparcie między regionami, wsparcie techniczne IT,
Cons
  • brak możliwości rozwoju, rozbudowana biurokracja,
Tips for the employer

Od pewnego czasu istnieje w firmie wrażenie, że pracodawca przestał intarersować się personelem niższego i średniego szczebla. Pracownicy zostali pozostawieni sami sobie.