ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY, Ustroń - oferta pracy - GoldenLine.plFIRMA WANICKI Sp. z o. o. - ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Oferta archiwalna

FIRMA WANICKI Sp. z o. o.

Grupa Wanicki Grupa Wanicki jest autoryzowanym dealerem pojazdów ciężarowych oraz osobowych. Mamy 25-letnie doświadczenie w branży.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

Miasto: Ustroń

Region: śląskie

Zakres obowiązków:

  • ustalanie przyczyn uszkodzeń pojazdów, poszczególnych zespołów i mechanizmów,
  • kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,
  • przeglądy techniczne,
  • montaż dodatkowych akcesoriów (alarmy, haki, stałe systemy nawigacyjne, zestawy głośnomówiące, itp.),
  • utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia) oraz porządku w serwisie i podległym terenie.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku samodzielnego elektromechanika samochodowego,
  • wykształcenie kierunkowe,
  • znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
  • zaangażowanie i dokładność w działaniu.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie na życie i NNW,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju w strukturach organizacji,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • ciekawa i pełna wyzwań praca,
  • przyjazna atmosfera współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji
za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

Kontakt telefoniczny: 663 341 802

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Wanicki sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Firma Wanicki sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Firma Wanicki Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatFW.htm