Ekspert Zdalnej Obsługi Klienta Zamożnego, Elbląg - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Ekspert Zdalnej Obsługi Klienta Zamożnego

Oferta archiwalna

Ekspert Zdalnej Obsługi Klienta Zamożnego

Miejsce pracy: Elbląg

Region: warmińsko-mazurskie

Twój zakres obowiązków

  • Zdalna obsługa Klienta z segmentu Prestige -  telefonicznie i z wykorzystaniem nowych technologii - (np. screen sharing, wideorozmowy, czat)
  • Identyfikacja potrzeb Klientów i dopasowywanie odpowiednich produktów - kredytowych, oszczędnościowych, inwestycyjnych i ubezpieczeniowych
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami , którzy nie widzą potrzeby bezpośredniego odwiedzania naszych oddziałów

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze obsługi klienta, poparte sukcesami
  • Doświadczenie w obsłudze i sprzedaży różnorodnych produktów bankowych (kredytowych, oszczędnościowych, daily banking) oraz minimum roczne doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych i lokat strukturyzowanych
  • Znajomość nowoczesnych technologii i różnych kanałów dostępu do usług bankowych
  • Doświadczenie w zdalnej obsłudze Klienta i znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Udział w różnorodnych zadaniach i możliwość dzielenia się doświadczeniami, wymiany wiedzy i wspólnego wypracowywania nowych rozwiązań
  • Szkolenia umożliwiające rozwój nowych kompetencji, dopasowane do doświadczenia i wiedzy każdej z osób, która do nas dołączy
  • Zgrany zespół, w którym każda osoba będzie traktowana z sympatią i szacunkiem
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostęp do nowoczesnych technologii i narzędzi
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.

Tak się u nas pracuje

Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Bank Millennium S.A. z siedzibą w Warszawie: adres: ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa. Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu. W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Bank Millennium S.A. inspektorem danych osobowych.