Ekspert / Starszy Specjalista ds. Sieci IP (m/k)

Zakres obowiązków:

  • Konfiguracja i utrzymanie urządzeń oraz usług w sieci szkieletowej IP,
  • Konfiguracja i utrzymanie punktów styku z innymi operatorami,
  • Konfiguracja i utrzymanie elementów bezpieczeństwa sieci (Firewall/IPS),
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi w zakresie połączeń VPN,
  • Rozwiązywanie problemów sieciowych oraz obsługa awarii,
  • Współpraca z dostawcami infrastruktury sieciowej,
  • Tworzenie narzędzi wspomagających proces utrzymania sieci.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Znajomość modelu TCP/IP i protokołów routingu dynamicznego,
  • Znajomość zagadnień sieci MPLS (L2 i L3VPN),
  • Wiedza z zakresu bezpieczeństwa sieci, firewall i VPN,
  • Wiedza z zakresu konfiguracji urządzeń (switche i routery),
  • Umiejętność pracy z zespole,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i piśmie,
  • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania dyżurów,
  • Mile widziana umiejętność programowania w języku Python.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię roczną,
  • Pracę w modelu hybrydowym (2 dni w biurze, 3 dni zdalnie),
  • Możliwość nauki programowania w języku Python,
  • Możliwość rozwoju oraz udział w różnorodnych projektach,
  • Niezbędne narzędzia do pracy,
  • Pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet kafeteryjny (karta sportowa, vouchery), paczki świąteczne, dodatkowy dzień urlopu na profilaktykę zdrowotną.

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży telekomunikacyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

IMAR SERVICE GROUP Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Umowa o pracę, Kontrakt B2B

Ekspert

Cały etat

CV jest wymagane

Rekrutacja online

Praca hybrydowa

Ogłoszenie nieaktualne

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenie na życie
Dodatkowy urlop
Paczki świąteczne