Ekspert Bankowości Prestige, Olsztyn - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Ekspert Bankowości Prestige <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>DEPARTAMENT BANKOWOŚCI DETALICZNEJ <br>umowa o pracę</span>

Oferta archiwalna

Ekspert Bankowości Prestige
DEPARTAMENT BANKOWOŚCI DETALICZNEJ
umowa o pracę

Miejsce pracy: Olsztyn

Numer ref.: Millenet/RMA/Olsztyn

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Zarządzanie  i rozwój portfela Klientów
  • Rozpoznawanie potrzeb Klientów i proponowanie im adekwatnych rozwiązań finansowych
  • Zapewnienie Klientom doskonałej obsługi bankowej
  • Rozwijanie działalności biznesowej Banku w sektorze Klientów Zamożnych

Nasze wymagania

  • posiadasz minimum 12 m-czne, udokumentowane doświadczenie w sprzedaży produktów inwestycyjnych i instrumentów finansowych
  • jesteś zainteresowany rynkiem kapitałowym
  • lubisz ludzi i chcesz im oferować najwyższej jakości usługi
  • potrafisz wyjść naprzeciw potrzebom najbardziej wymagających Klientów
  • jesteś zorientowany na realizację zadań i założonych celów biznesowych
  • jesteś dobrze zorganizowany i samodzielny w działaniu
  • prezentujesz wysoki poziom kultury osobistej
  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne lub finansowe
  • znasz język angielski  (to będzie Twój atut)

a do tego:

  • chcesz współpracować z ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia
  • chcesz pracować w banku, który śmiało możesz polecić znajomym
  • budowanie portfela Klientów zamożnych i dbanie o wzrost wartości ich inwestycji to źródło Twojej satysfakcji
  • chcesz się uczyć i rozwijać, bo tak jak my: zawsze mierzysz wyżej
  • praca z Klientem zamożnym w naszych placówkach to idealne zajęcie dla Ciebie.

To oferujemy

  • Umowę o pracę (na początek na 12 miesięcy)
  • Premie uzależnione od indywidualnych wyników
  • Wszechstronne szkolenia przygotowujące do pracy z Klientem zamożnym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Atmosferę opartą na zaufaniu i współpracy
  • Program wspierający rodziców „Rodzice na Tak”
  • Konkursy z nagrodami, w tym program nagród pracowniczych „Impakt”
  • Możliwość awansu w strukturach Banku Millennium
  • Ekwiwalent za używanie samochodu prywatnego do celów służbowych
  • Telefon komórkowy
Benefity
dofinansowanie zajęć sportowych
prywatna opieka medyczna
ubezpieczenie na życie
zniżki na firmowe produkty i usługi
kawa / herbata
dodatkowe świadczenia socjalne
inicjatywy dobroczynne

Bank Millennium S.A.

W Banku Millennium patrzyMy w przyszłość, nieustannie poszukując nowych rozwiązań. Jakość jest obok innowacyjności podstawową wartością naszej kultury organizacyjnej i przejawia się w działaniach każdego pracownika. Zapewniamy Klientom dostęp do produktów i usług na wysokim poziomie, jednocześnie wychodząc naprzeciw ich zmieniającym się potrzebom.

Stale doskonalimy swoje kompetencje i stawiamy na współpracę. Tworzymy idealne warunki dla profesjonalnego rozwoju. Sprawdź nasze aktualne oferty pracy i wybierz najlepszą dla siebie. Z nami kariera zawodowa w bankowości jest na wyciągnięcie ręki!

Bankowość detaliczna to największy i kluczowy obszar działalności Banku Millennium. Budując bezpośrednie relacje z Klientami, dbamy o ich satysfakcję oraz jakość dostarczanych im produktów i usług. Nasze placówki to doskonałe miejsce, by rozpocząć karierę w innowacyjnym banku. Dołącz do nas i miej swój wkład w promowanie najbardziej nowoczesnych rozwiązań w bankowości.

Tak się u nas pracuje