E-Commerce Specialist, Katowice - oferta pracy - GoldenLine.plTrenkwalder - E-Commerce Specialist

Aktualnie dla naszego Klienta z branży handlowej, poszukujemy osób na stanowisko:

E-Commerce Specialist

Work place: Katowice

Region:Śląskie

Numer ref.: a0t4H00000sNUb3QAG

Obowiązki:
  • obsługa platform sprzedażowych - Amazon, Allegro, sklep internetowy (Magento),
  • tworzenie i weryfikacja poprawności tytułów, opisów produktów, ofert, cenników, a także ich ciągłe udoskonalanie, aktualizowanie i optymalizowanie pod kątem wyszukiwarek (SEO),
  • czynny udział w rozwoju i utrzymaniu funkcjonalności strony internetowej,
  • prowadzenie i optymalizacja działań marketingowych z wykorzystaniem narzędzi do komunikacji
  • e-mailowej (newslettery),
  • współpraca z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi w zakresie działań e-commerce.
Wymagania:
  • zaawansowana znajomość obsługi platform sprzedażowych Amazon, Allegro,
  • wiedza z zakresu procesów e-commerce;
  • wiedza z zakresu SEO i optymalizacji opisów produktów,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2),
  • umiejętność analizy i wyciągania wniosków z realizowanych działań,
  • dobra organizacja pracy, terminowość,
  • samodzielność, odpowiedzialność i orientacja na cel.
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowym zasięgu,
  • możliwość rozwoju osobistego,
  • miejsce pracy: Katowice,
  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o., nr cert. 136.

Osoby zainteresowane prosimy o kandydowanie klikając w przycisk aplikowania.

www.trenkwalder.pl