E-commerce Manager, Poznań - oferta pracy - GoldenLine.plDomino - E-commerce Manager

Obecnie dla naszego Klienta, jednego z najszybciej rozwijających się producentów artykułów dziecięcych w Polsce i rynkach UE poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

E-commerce Manager

Miejsce pracy: Poznań
Region: wielkopolskie

Zadania:

  • Współtworzenie i realizacja strategii rozwoju kanałów e-commerce w segmencie B2C
  • Rozpoczęcie sprzedaży produktów firmy na rynku USA – Amazon
  • Zarządzanie sprzedażą na platformie Amazon USA i nadzór nad realizacją planów                          sprzedażowych
  • Bieżąca analiza rynku, monitorowanie konkurencji oraz trendów w obszarze e-commerce
  • Planowanie i koordynacja działań marketingowych w zarządzanych kanałach
  • Ścisła współpraca z innymi działami oraz partnerami biznesowymi

Wymagania:

  • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w obszarze e-commerce
  • Dobra znajomość zagranicznego rynku e-commerce,  znajomość platformy sprzedażowej Amazon
  • Doświadczenie w zarządzaniu procesem i organizacją sprzedaży internetowej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i interpersonalne, energia i samodzielność w działaniu

Oferujemy:

  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju w organizacji o międzynarodowym zasięgu
  • Wpływ na kreowanie strategii rozwoju przedsiębiorstwa, duża samodzielność i możliwość wdrażania nowych rozwiązań
  • Pakiet socjalny w tym możliwość dołączenia m. in. do ubezpieczenia grupowego,
  • Prywatna opieka medyczna
  • Multisport
Administratorem Twoich danych osobowych przetwarzanych na potrzeby tej rekrutacji jest Domino Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu 61-819; ul. Taczaka 24; Twoje dane będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacji i usunięte niezwłocznie po jego zakończeniu.W wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem Twoich danych możesz kontaktować się z wyznaczonym przez Domino Polska Sp. z o.o. inspektorem danych osobowych.