Dyspozytor

Obowiązki:

- planowanie tras(short distance) i zarządzanie flotą pojazdów dystrybucyjnych;

- rozliczanie kierowców i podwykonawców;

- usprawnianie procesów dystrybucyjnych;

- nadzór nad terminowością przejazdów i dostaw;

- wprowadzanie danych do systemu;

- planowanie transportu liniowego;

- współpraca z działami, oddziałami i podwykonawcami firmy.

Oczekujemy:

- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku(minimum 2 lata);

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym(6:00-14:00, 14:00-22:00 i 22:00-6:00);

- znajomości topografii województwa mazowieckiego;

- umiejętności analizowania i rozwiązywania problemów;

- dobrej znajomości języka angielskiego;

- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę(I umowa na 6 miesięcy);

- atrakcyjne wynagrodzenie;

- pakiet szkoleń wdrażających;

- pracę od poniedziałku do piątku(zmiana nocna rozpoczyna się w niedzielę);

- dodatkowe dni urlopu za staż pracy;

- benefity pozapłacowe;

  • prywatną opiekę medyczną;
  • grupowe ubezpieczenie;
  • pakiety sportowe;
  • dodatki socjalne(wczasy pod gruszą, świąteczne karty podarunkowe).

Jeśli jesteś zainteresowany koniecznie wyślij do nas swoje CV!

JAGA Temp Sp. z o.o. jest agencją doradztwa personalnego działającą na obszarze Polski od 2011 roku. Nasze usługi obejmują pracę tymczasową, rekrutację specjalistów oraz doradztwo personalne dla firm z branży logistycznej i produkcyjnej. JAGA Temp Sp. z o.o. posiada Certyfikat Marszałka Województwa Mazowieckiego (nr 7363).

Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracownika na stanowisko:

Podziel się

Prosimy o dopisanie do CV oraz listu motywacyjnego następującej klauzuli:

JAGA TEMP Sp. z o.o.

Moszna-Parcela, mazowieckie

CV jest wymagane

Ogłoszenie nieaktualne