Dyrektor zarządzający think tankiem o profilu edukacyjnym, Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Dyrektor zarządzający think tankiem o profilu edukacyjnym <br/><span id='uwagiDoStanowiska'>praca stacjonarna</span>

Do dynamicznie rozwijającego się projektu non-profit koncentrującego się na szkolnictwie i edukacji poszukujemy:

Dyrektor zarządzający think tankiem o profilu edukacyjnym
praca stacjonarna

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowe zarządzanie think tankiem o profilu edukacyjnym
  • uzgadnianie celów z zespołem
  • poszukiwanie kontaktów z uczelniami i ośrodkami badawczymi na świecie
  • nawiązywanie kontaktów oraz relacji i reprezentowanie think tanku
  • rozwój badawczy zespołu, zarządzanie badaniami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem, w tym zespołem badawczym w zakresie badań społecznych
  • umiejętność interdyscyplinarnego myślenia
  • poziom znajomości języka angielskiego minimum C1
  • umiejętność sprawnego pisania i redagowania tekstów w j. angielskim
  • odpowiedzialność, pracowitość i samodzielność w działaniu
  • umiejętność rozmowy z ekspertami i zdolność do podtrzymywania z nimi kontaktów
  • mile widziane doświadczenie w dziedzinie popularyzacji nauki, publikacje naukowe
  • wykształcenie wyższe humanistyczne lub społeczne

To oferujemy

  • udział w ambitnym przedsięwzięciu
  • stabilne warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przysyłanie swojej aplikacji za pomocą przycisku