Dyrektor Sprzedaży, Warszawa - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Dyrektor Sprzedaży

Naszym Klientem jest lokalny dostawca medycznych rozwiązań diagnostycznych
na rynku B2C i B2B.

W związku z rozwojem firmy, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Dyrektor Sprzedaży

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiadać za rozwój sprzedaży profesjonalnego sprzętu diagnostycznego (automatyczne systemy analityczne) do jednostek laboratoryjnych i gabinetów lekarskich.

Obowiązki:

  • Przygotowanie i realizacja strategii sprzedażowej B2B dla sprzętu diagnostycznego /laboratoryjnego. Klienci: laboratoria, gabinety lekarskie
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym
  • Nadzór and realizacją założeń budżetowych
  • Optymalizacja procesu sprzedażowego
  • Prowadzenie kluczowych negocjacji
  • Utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami
  • Monitoring rynku
  • Przygotowanie analiz sprzedażowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w sprzedaży na rynku B2B automatycznych urządzeń laboratoryjnych (systemy analityczne) - warunek niezbędny
  • Doświadcenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży
  • Nastawienie na cel i rozwiązania
  • Efektywną komunikacja
  • Umiejętności negocjacyjne
  • Poczucie odpowiedzialności za rozwój członków zespołu
  • Umiejętność planowania strategicznego i budowania efektywnych procesów sprzedażowych
  • Gotowość do podróży służbowych w zależności od potrzeb

Klient oferuje:

  • Umowa B2B lub umowa o pracę
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Realny wpływ na rozwój podległego działu
  • Niezbędne narzędzia pracy

Zapraszamy do aplikowania.