Skuteczna rekrutacja

Oferta archiwalna

Praca » Stanowiska » Kadra zarządzająca » Dyrektor Produkcji Progress Eco Sp z o.o. Sp k.

Progress Eco Sp z o.o. Sp k.

Jesteśmy wiodącym polskim liderem w produkcji sit przemysłowych i siatek technicznych oraz wyrobów na ich bazie. Od ponad 20 lat tworzymy i dostarczamy kompleksowe rozwiązania do przemysłowych procesów separacji, filtracji, przesiewanie i odwadniania. Posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Polsce, własne firmy w Niemczech, Czechach oraz sieć przedstawicielstw i partnerów handlowych w Europie.

Dyrektor Produkcji

Miasto: Dobrów

Region: świętokrzyskie

Opis stanowiska

  • Planowanie i organizacja realizacji prawidłowego przebiegu procesów produkcyjnych optymalizacja procesów i wdrażanie projektów wpływających na poprawę wskaźników ekonomicznych
  • Usprawnianie procesów produkcyjnych oraz podnoszenie efektywności firmy stały monitoring procesów zapewniający osiągnięcie zaplanowanych celów (termin, jakość) zarządzanie podległym zespołem
  • Egzekwowanie wyników oraz wprowadzenie narzędzi monitorowania i raportowania procesów odpowiedzialność za terminową realizację zadań z obszaru produkcji ścisła współpraca oraz wsparcie operacyjne poszczególnych działów firmy przy realizacji założonych celów odpowiedzialność za jakość wytwarzanych produktów
  • Bezpośrednia współpraca z Zarządem Spółki wdrażanie rozwiązań związanych z prawidłowym funkcjonowaniem spółki oraz optymalizacją pracy działów zapewnienie efektywnej komunikacji wewnątrz zakładu
  • Realizowanie strategii rozwoju zakładu oraz planów inwestycyjnych i remontowych realizacja powierzonych zadań dotyczących bieżącej działalności spółki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość zasad Lean Manufacturing
  • Doświadczenie w zarządzaniu operacyjnym przedsiębiorstwem
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań optymalizujących obszar produkcji i magazyn konsekwencja
  • Skuteczność w działaniu oraz orientacja na rezultat umiejętność wykonywania analiz i wyciągania na ich podstawie wniosków
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobre umiejętności managerskie i interpersonalne
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Co najmniej 5- letnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania i kierowania zespołami ludzkimi w zakładzie produkcyjnym (preferowane w branży metalowej)
  • Doświadczenie we wdrażaniu kompleksowego programu do obsługi produkcji

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu na członka zarządu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.