Dyrektor / Kierownik kontraktu, - oferta pracy - GoldenLine.plDP System Sp. z o.o. - Dyrektor / Kierownik kontraktu

Oferta archiwalna

DP System Sp. z o.o.

DP Systems jest firmą inżynierską specjalizującą się w realizacji projektów z automatyki. Szczególne kompetencje i referencje posiadamy w następujących sektorach: automatyki kolejowej, przemysłowej i technicznego utrzymania nieruchomości.

W związku z realizowanymi i planowanymi projektami inwestycyjnymi poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Dyrektor / Kierownik kontraktu

Numer ref.: CV – Dyrektor/Kierownik Kontraktu

Miejsce pracy – woj. mazowieckie i lubelskie

Zadania:

Kompleksowe prowadzenie projektów, w szczególności:

  • zarządzanie kontraktem, w tym dbałość o terminową realizację zadań i jakość ich wykonania oraz odpowiedzialność za budżet projektu;
  • prowadzenie negocjacji z podwykonawcami / dostawcami;
  • raportowanie wewnętrzne wg wymagań Spółki oraz zewnętrzne wg zapisów umownych;
  • koordynacja i nadzór nad realizacją prac dedykowanego zespołu;
  • budowanie profesjonalnych relacji biznesowych z partnerami i klientami Firmy;
  • zarządzanie ryzykiem;
  • współpraca z firmami podwykonawczymi i dostawcami.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne;
  • znajomość procesu inwestycyjnego, w szczególności procedur administracyjnych (FIDIC, prawo budowalne, prawo zamówień publicznych);
  • praktyczna wiedza i minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie zarządzania i prowadzenia projektów inwestycyjnych w branży budowlanej, drogowej lub kolejowej o wartości powyżej 50 mln złotych;
  • systematyczność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność określania priorytetów, orientacja na rezultaty, zdolności analityczne;
  • znajomość i rozumienie zagadnień harmonogramowania oraz budżetowania;
  • elastyczność i gotowość na nowe wyzwania zawodowe w nowych obszarach;
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym, będzie dodatkowym atutem;
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point, Project);
  • prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji;
  • samochód służbowy oraz inne niezbędne narzędzia pracy;
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie działającej, polskiej firmie inżynierskiej;
  • możliwość zdobywania doświadczeń;
  • dofinansowanie zajęć rekreacyjnych i sportowych;
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego;

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na podany adres e-mail, w temacie wiadomości wpisując: CV – Dyrektor/Kierownik Kontraktu.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest DP Systems Sp. z o.o. Spółka Komandytowa z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000402381, NIP: 7262648639, moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłej rekrutacji.”

Zasady rekrutacji i przetwarzania danych w spółce DP Systems

Działając na podstawie art. 13 ust 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) - dalej RODO, Zarząd DP Systems Sp. z o.o. informuje, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych jest DP Systems sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Łodzi (91-492), przy ul. Bema 61, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000402381, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy KRS, NIP: 7262648639;

2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie wskazanym w przepisach prawa pracy będą przetwarzane w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego, a w przypadku wyrażenia zgody również w celu przeprowadzenia przyszłego postępowania rekrutacyjnego.

3. W celu rozpoczęcia i przeprowadzenia procesu rekrutacji niezbędne i wystarczające jest podanie następujących danych osobowych:

a. Imię i nazwisko
b. Adres do korespondencji
c. Numer telefonu
d. Adres mailowy

Spółka zastrzega możliwość odrzucenia i usunięcia zgłoszeń rekrutacyjnych zawierających zbędne dane osobowe, uznawane w świetle rozporządzenia RODO za nadmierne w procesie rekrutacyjnym, tj. data urodzenia, nr dowodu osobistego, nr pesel, adres zamieszkania, stan cywilny, dane dotyczące potomstwa.

W przypadku otrzymania przez Spółkę zgłoszeń rekrutacyjnych zwierających nadmierne dane osobowe, osoba ubiegająca się o zatrudnienie może także zostać poproszona o skorygowanie przesłanych dokumentów, w celu prawidłowego przeprowadzenia procesu rekrutacji.

4. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być:

a. Dostawcy systemów informatycznych oraz usług IT,
b. Operatorzy pocztowi i kurierzy;
c. Organy uprawnione do otrzymania Pani/Pana danych osobowych na podstawie przepisów prawa;

5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej.

6. Pani/Pana dane osobowe zgromadzone w procesie rekrutacyjnym będą przechowywane przez okres nie dłuższy niż rok, według następujących zasad:

a. CV, które wpłynęły w okresie 1.01.-30.06. danego roku, będą przechowywane do 31.12 danego roku,
b. CV, które wpłynęły w okresie 1.07.-31.12. danego roku, będą przechowywane do 30.06 roku następnego.

7. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem;

8. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy RODO;

9. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla celów związanych z rozpoczęciem procesu rekrutacyjnego, a w dalszej kolejności z możliwością zatrudnienia w Spółce.

10. Pani/Pana dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania.