Dyrektor Finansowy Fundacji, Bielsko-Biała - oferta pracy - GoldenLine.plNazwa Firmy - Dyrektor Finansowy Fundacji

Fundacja Fiducia powstała z inicjatywy i dzięki wsparciu Grupy Cavatina

Statutowymi celami organizacji powołanej pod koniec 2019 r. jest realizacja zadań w zakresie działalności charytatywnej, wyrównywania szans osób wykluczonych, zapewniania dostępu do kultury i sztuki, edukacji, aktywizacja młodszych i starszych oraz wielu innych inicjatyw potrzebnych społecznie.

Fundacja Fiducia jest oficjalnym operatorem sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej - pierwszej w Polsce sali koncertowej na tysiąc miejsc powołanej do służby publiczności przez Grupę Cavatina – lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce. Sala koncertowa znajduje się w unikalnym i nowoczesnym biurowcu klasy A, łączącym funkcje komercyjne z kulturalnymi. To pierwszy tego typu budynek mixed-use w tej części Europy.

Dyrektor Finansowy Fundacji

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Region: śląskie

Twój zakres obowiązków:

  • Realizacja celów fundacji w tym: budowa Uniwersytetu i Campusu w BB, realizacja celów think tanku Holistic, rozwój projektu reinvented w Bielsku-Białej
  • Pozyskiwanie finansowania (fundusze unijne, sponsoring, darczyńcy)
  • Pozyskiwanie finansowania bankowego
  • Sporządzanie biznesplanów, budżetów, prognoz i kalkulacji
  • Analiza wszystkich procesów pod kątem finansowym oraz proponowanie optymalizacji i usprawnień
  • Przygotowanie dodatkowych analiz, kluczowych dla procesu zarządzania Fundacją
  • Konstruowanie i rekrutowanie zespołu

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum 5-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze finansów
  • Doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania z różnych źródeł
  • Doświadczenie w planowaniu finansowym, budżetowaniu, zarządzaniu kosztami
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Zaangażowanie, dokładność, skrupulatność, systematyczność
  • Dobra organizacja pracy

To oferujemy:

  • Pracę przy unikalnych projektach w skali Polski i Europy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i możliwości dużego rozwoju zawodowego
  • Komfortowe warunki pracy
  • Wsparcie zgranego zespołu w realizacji zadań

Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.