Dyrektor Działu Jakości, Kraków - oferta pracy - GoldenLine.plcavatina - Dyrektor Działu Jakości

CAVATINA GW Sp. z o.o. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w realizacji projektów nieruchomościowych.  Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina GW zlokalizowane są w siedmiu kluczowych z punktu widzenia rynku biurowego miastach Polski. Nasze budynki to między innymi: kompleks biurowców w Krakowie – Equal Business Park A, B, C i D, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie, Palio A w Gdańsku. Dołącz do pracowników grupy kapitałowej CAVATINA , jednego z liderów rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Dyrektor Działu Jakości

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Opis stanowiska

  • zarządzanie i bezpośredni nadzór nad pracą działu, a także rozbudowa kadrowa działu,
  • przygotowywanie raportów z pracy działu,
  • dbanie o należytą jakość podczas realizacji projektów,
  • rozbudowa procedur dotyczących wymogów jakościowych dla nowych projektów,
  • dbanie o należyte przygotowanie dokumentacji projektu w zakresie niezbędnym do osiągnięcia wysokiej jakości robót budowlanych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe budowlane,
  • kilkuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym w branży nieruchomości oraz w zarządzaniu zespołem,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność organizowania pracy w ramach podległego zespołu,
  • umiejętność samodzielnego działania,
  • zdecydowanie i efektywność w realizowaniu zadań,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport oraz inne benefity.